Корзина
26 отзывов
+380967933770
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ELhome
Корзина

Шуруповерти

Якщо Вам необхідно зібрати, відремонтувати дерев’яні меблі, прикріпити гіпсокартон, або закрутити декілька болтів, шурупів чи саморізів і після виконаних робіт не потирати руки від мозолів які зробить викрутка – Вам необхідний шуруповерт.

Шуруповерти по способу живлення бувають двох типів : акумуляторні та мережеві.

Акумуляторний шуруповерт - мобільніший і дозволяє працювати в місцях, де немає можливості підключитися до електромережі.

Мережевий - хоч і прив'яже Вас до розетки, але зате має постійну потужність і позбавить від необхідності стежити за батареєю.

Потужність, крутний момент, швидкість обертання.

Потужність акумуляторних шуруповертів залежить від робочої напруги батареї. Вона може бути в межах від 1,2 до 36 В. Для найпростіших робіт буде досить шуруповерта з напругою 3-6 В, 10-15 В вистачить для свердління нетвердих матеріалів, а ось для роботи з твердими матеріалами буде необхідно як мінімум 18 В . Варто також враховувати, що більш потужні шуруповерти важчі своїх менш потужних моделей.

Крутний момент визначає, яку силу шуруповерт докладає до закручування гвинта, або з якою силою він чинить опір навантаженню. У побуті застосовуються прилади, крутний момент яких становить від 10 до 15 ньютон-метрів. Професійні моделі можуть мати крутний момент до 130 ньютон-метрів, в результаті чого у них з'являється можливість свердлити дуже тверді матеріали. Вал двигуна у таких приладів робить в одну хвилину 1200-1300 оборотів. Побутові моделі задовольняються 400-500 обертами в хвилину.

Від інших електроінструментів шуруповерт відрізняється тим, що його крутний момент можна регулювати. Для цього використовується - обмежувач. Він являє собою кільце, розташоване відразу після затискного патрона. За допомогою його можна встановити певне зусилля після якого шуруп більше загвинчуватися не буде

Різновиди патронів

Бувають патрони для затиску деталей двох типів: швидкозажимний і ключовий. Для затиску останнього потрібен спеціальний ключ зубчастого типу. Якщо ж використовується швидкозажимний механізм, все набагато простіше. В нього без зусиль  можна вставити і свердло, і бітотримач.