Кошик
14 відгуків

Дрилі

Дриль - це електричний пристрій, що використовується з метою додання свердлильний наконечнику обертальних рухів. Важко відшукати інший пристрій, що має таке колосальне значення для будівельних і домашніх робіт, пов'язаних з ремонтом. З його участю будівельники навчилися прорізати пробоїни в матеріалах, закручувати шурупи і саморізи, і навіть готувати суміші будівельного призначення.

Дрель безударна
Цей інструмент призначений для того різання акуратних отворів за допомогою свердління в самих різних матеріалах. Будь то деревина, метал або пластик. Завдяки тому, що ненаголошені дрилі мають невеликими габаритами і вагою, можуть забезпечити максимальну точність у виконанні своїх завдань.
 
Дрель ударна
Цей інструмент по своїй суті є певним гібридом безударной дрелі. Крім стандартних функцій свердління ударна дриль має режимом свердління з ударом. Завдяки йому користувач зможе проробляти отвори і в твердих матеріалах, таких як камінь, бетон і цегла.

Потужність двигуна
Найважливіший показник в оцінці загальної продуктивності дрелі. Від цього показника залежить те, з якими за складністю завданнями Ви зможете впоратися. Однак при цьому не можна не враховувати той фактор, що чим більшою потужністю володіє двигун - тим більшим за вагою він є, і весь інструмент відповідно теж. Тому для свердління звичайних отворів не варто купувати занадто великі по потужності дрилі. Для безударних моделей цілком достатньо потужності в 500-600 Ватт. Для ударних - 600-1200 Ватт.

Тип патрона
Дрелі мають два різновиди патронів. Ключовий патрон фіксує свердло за допомогою закручування його за допомогою спеціального багатогранного ключа. Швидкозажимні патрони використовують ту ж технологію фіксації, однак при їх закручуванні не потрібно використовувати ключ, оператор закручує патрон рукою. Ключовий патрон є більш надійним пристосуванням, однак зміна робочих насадок в ньому виробляється досить повільно. Швидкозатискний патрон може значно скоротити час зміни насадок, проте багатьма майстрами вважається не таким надійним як ключовий.