Кошик
14 відгуків

Кутові шліфмашинки

Основні відмінності кутових шліфмашин в потужності. Саме тому їх поділяють на:

Побутові моделі. Варто сказати, що болгарки цього типу відрізняються порівняно невеликими розмірами і легкою вагою. Особливість їх у тому, що вони не можуть витримати тривалу роботу. Професіонали радять давати відпочивати кутовій шліфмашині, після кожених 10 хвилин безперервного використання. З цього можна зробити висновок, що моторесурс такого інструменту призначений тільки на 2-3 години роботи в день. Зверніть увагу, що даний інструмент найкраще підійде для приватних або ж господарських потреб.
Професійні моделі мають вагу понад 6 кг, так як мають високу потужності. Ви повинні знати, що вони спокійно можуть витримувати щоденні активні навантаження. Купити болгарку професійного призначення, значить придбати найбільш якісний інструмент для постійного навантаження.
Диски для кутових шліфмашин
Вибір диска для кутової шліфмашини - це досить клопітке заняття, так як правильна купівля зробить роботу набагато простіше і ефективніше. Фахівці вказують, що мінімальний діаметр використовуваного диска становить 115 мм, а максимальний - 230 мм. Відповідно, якщо вам необхідно провести різку матеріалу, то варто вибирати значення з вище представлених. Зверніть увагу, що не вся поверхня диска пристосована для різання. Використовується лише та частина, яка виступає за корпус. Виходить так, що якщо ширина корпуса, наприклад, 60 мм, то поверхню диска, що буде використовуватися буде на 60 мм менше.

Розміри кутових шліфмашин.

Інструмент на 150 мм. Варто сказати, що даний інструмент особливо ефективний для побутового використання. Якщо ви вибираєте, між розміром в 125 і 180мм, то візьміть для себе 150 міліметрову і точно не прогадаєте. Як показує практика, то такий УШМ зручно і шліфувати, і різати.
Інструмент на 180 мм. Ви повинні знати, що даний розмір більш кращий для різання, а також використовується для будівельних потреб. 180 мм ідеально підійде для різання цегли або ж досить товстих труб. Для дрібних робіт даного розміру буде багато.
Інструмент 230 мм-це інструмент для професійного використання. Застосовується вона для різання особливо твердих матеріалів. Ремонтні роботи або будівництво - ідеальні умови для цього типу УШМ. Ви повинні знати, що шліфування або дрібні роботи не проводяться даним інструментом, через його ваги і габаритів.
Показники потужності
Основний діапазон потужності всіх болгарок ми можемо вмістити в значення 0,5-2,5 кВт. Зверніть увагу, що діаметр диска не впливає на потужність, і можна використовувати найрізноманітніші поєднання. Але, як і з вибором діаметра, нам потрібно виходити від виконуваних робіт. Побутові роботи вимагають потужності в 600-900 Вт. Якщо ж мова йде про досить активної і навіть важку роботу, то для болгарки 125 мм, переважно 1,5 кВт. Існує певна закономірність: чим більша потужність, тим стабільніше буде працювати болгарка під навантаженням.