Кошик
14 відгуків

Тепла підлога та терморегулятори

           Тепла підлога використовується як додаткова система обігріву в приміщеннях з центральним опаленням, також в разі необхідності тепла підлога може використовуватися і в якості основного джерела тепла

Електричні теплі підлоги мають ряд переваг перед іншими системами опалення:

- Простий монтаж системи, що не вимагає спеціальних пристроїв і пристосувань
- Довговічність системи, теплі підлоги прослужать 50 і більше років
- Тепла підлога не заважає і не займає місця, на відміну від інших нагрівальних приладів
- Тепла підлога створює комфортну атмосферу рівномірного тепла в кімнаті, на відміну від конвекційних обігрівачів
- Використання сучасних матеріалів, робить теплу підлогу безпечною.

- Тепла підлога економічна за рахунок використання терморегуляторів і датчиків температури

1 2

Розглянемо такі види теплої електричної підлоги:

Нагрівальний мат - використовується для обігріву плитки або іншого підлогового покриття в разі, якщо вже готова фінішна стяжка. Стандартна погонна потужність кабелю в нагрівальному маті становить 10-13 Вт / м. Стандартний крок укладання - 6-10 см. Нагрівальний мат має діаметр кабелю близько 4 мм і топиться в клейовий розчин для плитки. Можливі 2 види укладання плитки поверх тонкого мату: плитка укладається безпосередньо на мат або мат заливається самовирівнювальною сумішшю, а поверх укладиватся плитка або підлогове покриття.

Тонкий нагрівальний кабель - це кабель, який використовується в нагрівальному маті. За рахунок того, що виріб випускається без сітки, кабель дешевше мату орієнтовно на 20%. За рахунок того, що можливий різний крок укладання, тонкий кабель може використовуватися для повноцінного опалення приміщення (потужність близько 220 Вт / м.кв.) Або для обігріву паркетної дошки або паркету (100 Вт / м.кв.). Стандартна погонна потужність такого кабелю становить 10-13 Вт / м. Стандартний крок укладання - 6-10 см.

Кабельна тепла підлога. Кабель укладається до залиття цементно-піщаної стяжки. Стяжка над кабелем повинна становити 3-8 см. Стандартна погонна потужність такого кабелю становить 17-20 Вт / м. Стандартний крок укладання - 10-16 см. Перед укладанням кабелю рекомендується постелити утеплювач (пінополістирол) або зробити чорнову стяжку з керамзитом або бетолайтом. У разі, якщо укладається утеплювач, поверх нього повинна бути змонтована металева сітка або повинна бути зроблена стяжка товщиною 1-1.5 см (Ceresit CT-85) або 3 см (цементно-піщана стяжка). Це робиться для того, щоб тепла підлога не торкалася безпосередньо утеплювача. 

Алюмінієвий мат - це тонкий кабель діаметром 1-1.7 мм для укладання під ламінат. Кабель укладений всередині двох шарів алюмінієвого екрану, який служить заземленням, а також створює відведення тепла. Алюмінієвий мат укладається поверх підкладки. При експлуатації ламінату алюмінієвий мат вдавлюється в підкладку, тим самим не створює нерівностей на поверхні. Стандартна погонна потужність кабелю в алюмінієвому маті становить близько 9 Вт / м. Стандартний крок укладання близько 6 см.

Плівкова тепла підлога використовується для обігріву ламінату або іншого покриття для підлоги, крім плитки. Також вона використовується якщо немає можливості або бажання демонтувати стяжку або робити ремонт. Підлогове покриття тимчасово знімається, після чого укладається плівкова тепла підлога, і покриття укладається поверх теплої підлоги.