Корзина
26 отзывов
+380967933770
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
ELhome
Корзина

Зварювальні апарати

Перший і головний фактор вибору інвертора - область його застосування. Для чого купується зварювальний апарат? Чи буде це разове зварювання на дачі або планується щоденна робота великого обсягу? Саме від відповіді на ці питання залежить вибір класу зварювального агрегату:

Побутовий клас. Призначений для зварювальних робіт невеликого обсягу. Режим роботи інвертора короткочасний, приладу потрібні тривалі перерви після 5-10 хвилин роботи. Зварювальний струм всього 120-200 А.
Професійний клас. Інвертори такого типу використовуються для зварювання труб при ремонті комунікацій, виготовленні каркасів і металоконструкцій. Режим роботи без перерв може бути тривалим. Якість зварювання високе. Зварювальний струм - 200-300 А.
Промисловий клас. Зварювання проводиться на промислових об'єктах, режим роботи безперервний протягом доби, з невеликими перервами. Зварювальний струм - 250-500 А.
Тут представлені  тільки апарати побутового та професійного класу, оскільки промислові інвертори коштують досить дорого і розраховані на використання великими, наприклад кораблебудівним, підприємствами.

Зварювальні інвертори

Інвертор - зварювальний апарат з автоматичним керуванням, суть роботи якого полягає в тому, щоб перетворювати змінний струм в постійний, а потім навпаки, при цьому збільшуючи частоту.

В кінцевому підсумку отримуємо постійний струм великої потужності. До речі, інвертор має найвищий показник потужності серед інших типів зварювального обладнання.

Зварювальний інвертор працює ефективно незалежно від товщини і виду металу, можна використовувати практично будь-які електроди в діаметрі від 1,6 до 5 мм.

Як правило всі сучасні інвертори оснащені надійним захистом від стрибків напруги. Рівень захисту виражається у відсотках, оптимальним вважається 20-25% (використовується в дорогих промислових моделях). Для побутового використання досить 10-15%.

У інверторі існує безліч чутливих деталей, відповідно, пил для них головний ворог. Положення рятує вентиляція пристрою - для брудних виробництв використовують тунельну вентиляцію. 

Для побутового використання немає сенсу переплачувати за такий рівень суперзахисту. Буде достатнім регулярно знімати корпус, банально чистити м'яким пензликом і продувати інвертор.

Робочий метал: будь-які види чорних і кольорових металів.

Зварювальні напівавтомати

Зварювальний напівавтомат - апарат, який у своїй роботі використовує спеціальне середовище інертного або активного газу і зварювальний дріт. Наприклад, для алюмінію використовується аргон, для заліза - вуглекислий газ. Пристрій працює від постійного або імпульсного струму.

Діаметр зварювального дроту варіюється від 0,6 до 2,0 мм. Бобіна з цим дротом, як правило, знаходиться усередині зварювального апарату. Дріт веде свій шлях через механізм подачі, зварювальний рукав і пальник.

Існують кілька типів дроту, призначених для зварювання в різних умовах:

  • сталевий (призначений для зварювання чорних металів, з його використанням зменшуються викиди струму і напруги при роботі)
  • нержавіючий;
  • алюмінієвий.

Якщо збираєтеся, наприклад, зварити алюміній, то потрібно використовувати відповідний зварений дріт і захисний газ аргон або аргонову суміш.

У разі роботи зварювального напівавтомата без режиму з застосуванням захисних газів, використовується так званий флюсовий (порошковий) дріт. Він виглядає як тонка трубка з флюсом усередині, яка при згорянні утворює газ. В даному випадку ви не використовуєте балон із захисним газом і на цьому плюси даного режиму закінчуються (коштує флюсовий дріт дорожче, ніж інші, та й зварений шов виходить гірше, ніж хотілося б).

Робочий метал: будь-які види чорних і кольорових металів (ідеальний для роботи з алюмінієм).

У плюси відразу ж занесемо отримання практично «ювелірного» міцного шва без окислення (тобто захищений від корозії) і високу продуктивність. Може зварювати досить тонкі метали.

1 2