Характеристики
Информация для заказа
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 135 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір плафона | 21х35 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серия | J 205 |
| Тип крепежа | Металевий трос |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 6 675 ₴









