Описание
Характеристики
Информация для заказа
Уличный настенный светильник на 2 лампы в сером корпусе 11х34 см
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Серый |
| Материал корпуса | Металл |
| Цоколь | E27 |
| Размеры | |
| Высота | 34 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Количество ламп | 2 |
| Розмір монтажної планки | 10,5 см |
| Розмір стельової основи | 10,5х3 см |
| Серия | 8021 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 11 мм |
- Цена: 787,50 ₴






