Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра Arcola с выключателем в черном цвете корпуса с белым матовым плафоном
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 12 мм |
| Длина | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 24 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 24х6х3 см |
| Серия | WJ 56/1 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для дитячої |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 2 425 ₴









