Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подвесной светильник Facet mini Black
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 230 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір стельової основи | 6х3 см |
| Серия | MJ 31 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 мм |
- Цена: 3 843 ₴







