Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настенный дизайнерский светильник Mila Wall в металлическом корпусе цвета латунь.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 20 мм |
| Длина | 42 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір стельової основи | 13х7 см |
| Серия | AA 355 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для ванної кімнати |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 1 935 ₴










