Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кристальный настенный светильник в золотом каркасе с стеклянными прозрачными пластинами. Длина каркаса 15 см.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 24 мм |
| Длина | 36 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 22 см |
| Розмір стельової основи | 22х9х2 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 2 995 ₴







