Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісні світильники з поворотним механізмом у двох кольорах: білий та чорний із золотистою фурнітурою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 22 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Максимальна висота | 140 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мінімальна висота | 28 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 22х6 см |
| Серія | J 063 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 6 мм |
- Ціна: 2 065 ₴






