Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М‘яті, повітряні, сучасні підвісні світильники в двох кольорах металевого коррпусу - хром та латунь.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал каркасу | латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 35 мм |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 200 см |
| Мінімальна висота | 38 см |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 2 925 ₴






