Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настенное бра с стеклянными прозрачными палочками
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 20 мм |
| Длина | 45 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.4 |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9,5 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Розмір упаковки | 50х17х13 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 2 315 ₴









