Описание
Характеристики
Информация для заказа
LED светильник Simple Square с регулирующими спотами в бело-черном каркасе
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 9 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 3 |
| Длина | 59 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність пульта д/у | Є |
| Мощность, Вт | 38 |
| Розмір монтажної планки | 33 см |
| Розмір стельової основи | 33х3 см |
| Розмір упаковки | 57х57х13 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | GU10 |
| Ширина | 45 мм |
- Цена: 5 175 ₴







