Описание
Характеристики
Информация для заказа
Удлиненная люстра в черном корпусе с фурнитурой латунь
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый матовый |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Відстань між точками кріплення | 48 см |
| Длина | 120 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 175 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 40 см |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір плафона | 14 см |
| Розмір стельової основи | 60х6х2 см |
| Розмір упаковки | 108х42х30 см |
| Серия | SGJ 7 BK |
| Стельова основа | Видовжена планка |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка та трос |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 4 195 ₴






