Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип лампы | Светодиодная |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 5 |
| Длина | 65 мм |
| Цвет корпуса | Хром |
| Максимальная высота | 150 см |
| Минимальная высота | 20 см |
| Мощность, Вт | 45 |
| Розмір монтажної планки | 11 см |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Розмір упаковки | 70х70х13 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Серия | J 220 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Ширина | 65 мм |
- Цена: 9 215 ₴





