Описание
Характеристики
Информация для заказа
Подвесной светильник Facet mini Gold
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип светильника | Подвесной |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2 |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Количество ламп | 1 |
| Максимальная высота | 230 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 35 см |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Розмір стельової основи | 6х3 см |
| Розмір упаковки | 36х26х12 см |
| Серия | MJ 31 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 20 мм |
- Цена: 3 843 ₴







