Описание
Характеристики
Информация для заказа
Роскошная подвесная люстра Odeon Light с хрустальными элементами Модель представлена в трех диаметрах: 60 см, 80 см, 100 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Диаметр | 100 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 18 |
| Длина | 100 мм |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Количество ламп | 15 |
| Максимальная высота | 180 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 45 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір стельової основи | 15х3 см |
| Розмір упаковки | 82х82х22 см |
| Серия | 706 GD |
| Тип | C |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 100 мм |
- Цена: 27 935 ₴











