Описание
Характеристики
Информация для заказа
Современный настенный светильник Bastone на 4 лампы в латунном каркасе
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 12 мм |
| Длина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 4 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х3 см |
| Серия | YG 368 |
| Тип крепежа | Хрестовина |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 3 015 ₴










