Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра в корпусе металл золотистого цвета с хрустальными капельками
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 22 мм |
| Длина | 25 мм |
| Основные | |
| Цвет | Золотистый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 17 см |
| Розмір стельової основи | 16х17 см |
| Розмір упаковки | 40х36х17 см |
| Серия | MD 9132 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 3 785 ₴









