Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настенный светильник в белом цвете тканевого абажура с фурнитурой хром Curtis
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 25 мм |
| Длина | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Цвет корпуса | Хром |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 6,5 см |
| Розмір стельової основи | 15х7 см |
| Розмір упаковки | 40х36х17 см |
| Серия | WJ 32 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 3 595,50 ₴





