Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 35 мм |
| Длина | 66 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 5 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Количество ламп | 2 |
| Розмір упаковки | 77х35х26 см |
| Серия | WA 223 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 3 874,50 ₴





