Описание
Характеристики
Информация для заказа
Линейный настенный светильник Pipeline 2 в каркасе черного цвета или латунь Модель доступна в трех размерах: 60 см, 80 см и 100 см
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 5 мм |
| Длина | 80 мм |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1.2 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Цвет корпуса | Латунь |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Материал рассеивателя | Пластик |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 10 |
| Розмір монтажної планки | 5 см |
| Розмір упаковки | 106х15х15 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | YG 919 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для ванної кімнати |
- Цена: 2 145 ₴






