Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 8 мм |
| Длина | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.6 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Кількість в коробці (шт) | 10 |
| Материал корпуса | Металл |
| Мощность, Вт | 14 w |
| Розмір монтажної планки | 25 см |
| Розмір упаковки | 105х8х8 |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
- Цена: 2 195 ₴











