Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Длина | 120 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Максимальная высота | 140 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 50 см |
| Мощность, Вт | 34 |
| Розмір монтажної планки | 23 см |
| Розмір стельової основи | 50х6х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | BF 12 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Люстри для кухні |
| Форма | Прямоугольник |
- Цена: 3 922,75 ₴






