Описание
Характеристики
Информация для заказа
Лампочка в комплекті
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 10 мм |
| Длина | 20 мм |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Высота | 17 см |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 2 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 17х15 см |
| Серия | D 3903 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для коридору |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 1 822,50 ₴



