Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фонарь настенный под лампу в корпусе металл
| Основные | |
|---|---|
| Материал корпуса | Металл |
| Цоколь | E27 |
| Размеры | |
| Высота | 40 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Цвет корпуса | Застаріле золото |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір стельової основи | 22х11 см |
| Розмір упаковки | 31х23х29 см |
| Серия | 1005 |
| Тип | B |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Ширина | 20 мм |
- Цена: 1 545 ₴






