Описание
Характеристики
Информация для заказа
Минималистичная модель светильника в черном каркасе может служить как настенный, так и потолочный вариант
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 15 мм |
| Основные | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Высота | 9 см |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 9 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 21х21х15 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
- Цена: 1 745 ₴









