Описание
Характеристики
Информация для заказа
Благодаря поворотному механизму можно менять направление плафона
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Длина | 68 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Высота | 6 см |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 8 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 55х37х13 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ 013 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
- Цена: 2 215 ₴











