Описание
Характеристики
Информация для заказа
Благодаря поворотному механизму можно менять направление плафона
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 10 мм |
| Длина | 16.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Відступ від стіни | 16 см |
| Цвет корпуса | Чорний+білий |
| Количество ламп | 1 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір упаковки | 21х17х21 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для кухні |
| Цоколь | G4 |
- Цена: 2 465 ₴











