Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет | Коричневый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 16 мм |
| Длина | 22 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 19 см |
| Цвет корпуса | Коричневый |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Розмір плафона | 16х13 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | E27 |
- Цена: 515 ₴






