Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 40 мм |
| Длина | 40 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 7 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Кількість в коробці (шт) | 5 |
| Количество ламп | 4 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір упаковки | 85х41х52 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 2 409,75 ₴










