Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 9 мм |
| Длина | 35 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 15 |
| Розмір монтажної планки | 32 см |
| Розмір упаковки | 40х22х14 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
- Цена: 5 157 ₴








