Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 6 мм |
| Длина | 62 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.5 |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 4 см |
| Розмір упаковки | 79х11х10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ 7214 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
- Цена: 1 396 ₴





