Описание
Характеристики
Информация для заказа
Бра с мятым плафоном в трех цветах
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Прозрачный |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 20 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 35 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 15 см |
| Тип | А |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 1 295 ₴










