Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 75 мм |
| Длина | 120 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 5 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 31 |
| Розмір монтажної планки | 4,5 см |
| Розмір упаковки | 55х31х10 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | WJ 7214 |
| Тип крепежа | 2 монтажних планки |
| Тип помещения | Бра для спальні |
- Цена: 3 982,50 ₴








