Характеристики
Информация для заказа
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | LineF |
| Длина | 50 мм |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет плафона | Графіт |
| Количество ламп | 6 |
| Максимальная высота | 100 см |
| Материал корпуса | Металл |
| Минимальная высота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Розмір плафона | 20 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Серия | 0666/6 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для коридору |
| Форма | Шар |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 50 мм |
- Цена: 3 378,75 ₴




