Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 23 мм |
| Длина | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 0.2 |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Цвет корпуса | Хром |
| Кількість в коробці (шт) | 2 |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір упаковки | 31х31х28 см |
| Серия | Sa 31 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 4 075 ₴











