Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 30 мм |
| Длина | 30 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 2.3 |
| Відступ від стіни | 11 см |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал корпуса | Гіпс |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Мощность, Вт | 2 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір упаковки | 38х38х15 см |
| Світлова температура | 3000К |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
- Цена: 3 195 ₴








