Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Цвет плафона | Черный |
| Цвет | Золотистый |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 17 мм |
| Длина | 42 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Вес (кг) | 1 |
| Відступ від стіни | 10 см |
| Цвет корпуса | Золотой |
| Количество ламп | 2 |
| Розмір монтажної планки | 27 см |
| Розмір плафона | 24 см |
| Розмір упаковки | 47х22х16 см |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | G9 |
- Цена: 3 365 ₴








