Характеристики
Информация для заказа
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 69 мм |
| Длина | 80 мм |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Длина корпуса | 80 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет фурнитуры | латунь |
| Материал корпуса | Мрамор |
| Мощность, Вт | 7 w |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Розмір стельової основи | 20х3 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Серия | SE06 |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
- Цена: 11 795 ₴









