Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настенный светильник в черном корпусе с стеклянными палочками COLISEUM BLACK
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Ширина | 22 мм |
| Длина | 33 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | LineF |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Цвет корпуса | Черный |
| Количество ламп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Розмір стельової основи | 16х10х2 см |
| Розмір упаковки | 60х31х17 см |
| Серия | J 881 BK |
| Тип крепежа | Монтажна планка |
| Тип помещения | Бра для спальні |
| Цоколь | E14 |
- Цена: 2 225 ₴






