Підвісна люстраPLP09 збіоморфною формоювражає своєюунікальністютасучасним дизайном. Її абажур виготовлений ізполімерного текстилю, що надає їйлегкостітанапівпрозорої витонченості, створюючи ефектм'якого, розсіяного світла.Випуклі хвилясті лініїдодають люстрідинамічності, а виразніверхні виступинадають конструкціїскульптурної виразності.
Люстра представлена у двох розмірах абажура:Ø40х40 смтаØ50х50 см, що дозволяє вибрати ідеальний варіант для будь-якого простору. Люстра розрахована на однулампочкузцоколем E27, що дає можливість вибирати лампу за вашим бажанням, підлаштовуючи освітлення під ваші потреби.
Регульована висота підвісу до 150 см дозволяє інтегрувати люстру в приміщення з різною висотою стелі, роблячи її універсальним рішенням для житлових та комерційних просторів. Вона ідеально підходить для спалень, віталень, лаунж-зон, кафе та стильних громадських просторів, де важливі легкість форм, м'якість світла та витончена естетика.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 40 см |
| Основні атрибути | |
| Тип світильника | Підвісний |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр корпусу | 40 |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна висота | 150 см |
| Матеріал корпусу | Полімерний текстиль |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Розмір стельової основи | 12х2,5 см |
| Серія | PLP 03 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 5 365 ₴






