Сучасний LED-світильникучорному корпусі— це стильне рішення для освітлення, яке поєднуєвишукану естетикуіфункціональність. Йогогеометрична формавражає своїммінімалістичним дизайном, що ідеально доповнить будь-який сучасний інтер'єр. Світильник маєдіаметр 50 смта висоту10 см, що робить його компактним, але потужним джерелом освітлення для будь-якої кімнати.
Світильник підтримує трирежими освітлення:тепле світлодля створення затишної атмосфери,нейтральне денне світлодля природного освітлення, а такожхолодне світлодлямаксимальної яскравостіі концентрації. Це дозволяє адаптувати освітлення до будь-яких потреб і обстановки.
З потужністю56 Вт(28 Вт на тепле/холодне освітлення) цей світильник стане відмінним джерелом світла дляспальні,вітальні,кухніабо будь-яких невеликих приміщень. Йогоунікальний дизайндодає приміщенню стильності, підкреслюючи сучасний вигляд і елегантність.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 50 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність пульта д/у | Немає |
| Потужність, Вт | 56 |
| Режим нічника | Немає |
| Розмір монтажної планки | 19 см |
| Розмір стельової основи | 20х4 см |
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Форма | Круг |
| Цоколь | LED |
| Ширина | 50 мм |
- Ціна: 3 665 ₴








