Серія дизайнерських модульних світильниківвражає своєю елегантністю, інноваційністю та неймовірними конструкційними рішеннями. Їх дизайн натхненний природними мотивами, легкістю та витонченістю конструкції.
Кожен світильник складається з металевоїоснови,світлодіодних точок (одна або дві) подачі нейтрального світла та білихкруглих випуклих пластин, виготовлених з якісного пластику, які забезпечують чудове віддзеркалення світла та створюють неймовірний світловий ефект.
Серія включає чотири варіації комплектації:
- MJ145-500+500+120+120 BK (послідовно розміщені пластини Ø 50+50+12+12 см, висота корпусу 125см, два джерела світла, потужність 18 Вт)
- MJ146-500+120+500+120 BK (послідовно розміщені пластини Ø 50+12+50+12 см, висота корпусу 125см, два джерела світла, потужність 18 Вт)
- MJ147-120+120 BK (послідовно розміщені пластини Ø 12+12 см, висота корпусу 93 см, одне джерело світла, потужність 12 Вт)
- MJ148-500+120 BK(послідовно розміщені пластини Ø 50+12см, висота корпусу 93 см, одне джерело світла, потужність 12 Вт)
При монтажі світильників Ви можете регулювати відстань між білими пластинами та їх положення відповідно до ваших потреб. А також можна регулювати усю загальну висоту світильника (до 230/300 см залежно від моделі) відповідно та особливостей інтер'єру. Світильники із цієї серії додадуть витонченого акценту будь-якому приміщенню, створюючи унікальну атмосферу комфорту і стилю.
| Основні | |
|---|---|
| Колір плафона | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 12 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 93 см |
| Відстань між точками кріплення | 11 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 230 см |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна висота | 110 см |
| Потужність, Вт | 12 |
| Розмір плафона | 14х4,5 см |
| Розмір стельової основи | 16,5х4 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | MJ145 |
| Тип кріплення | Монтажні отвори |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Форма | Круг |
- Ціна: 7 915 ₴











