Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизайн люстриBF16 вражає своєю сучасністю та стильністю. Підвісне кільце виготовлене з металу кольору чорний хром, а його зовнішня сторона прикрашена графітовими скляними рельєфними пластинами двох розмірів (вищі та нижчі), які додають об’ємності та сучасної естетики.
Всередині кільця розташовані вбудовані світлодіоди з нейтральною температурою світла.
Модель доступна у двох розмірах:
- Діаметр 60 см із потужністю 30 Вт.
- Діаметр 80 см із потужністю 40Вт.
Завдяки регульованій висоті підвішування від 10 до 120 см, ця люстра гармонійно впишеться в приміщення з різною висотою стель. Ця модель стане ідеальним вибором для просторих сучасних інтер’єрів, таких як вітальні, їдальні чи спальні. Її сучасний дизайн і м’яке розсіяне світло створюють затишну атмосферу, доповнюючи стильний декор.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Кільце |
| Тип світильника | Підвісний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр корпусу | 60 |
| Колір корпусу | Чорний хром |
| Колір плафона | Графіт |
| Максимальна висота | 120 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Мінімальна висота | 15 см |
| Потужність, Вт | 30 |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 6 481,25 ₴




