Стильне браучорному металевому корпусізсвітлодіодним кільцемтарегулюючим спотомстане ідеальним вибором для сучасного інтер'єру. Оригінальне поєднаннямінімалістичного дизайнутафункціональностіробить його універсальним для будь-якої кімнати, надаючи простору стильний вигляд і комфортне освітлення.
Довжина бра— 30 см,ширина— 19 см,відступ від стіни— 15 см (при прямому куті спота). Спот розміром10x2,5 смоснащенийрегулюючим механізмом, що дозволяє змінювати кут освітлення, щоб створити бажану атмосферу.
Вбудовані світлодіодизнейтральною температурою світлазнаходяться ввнутрішній частині кільця, під силіконовим розсіювачем, а також на основі під матовим акрилом. Потужність14 Втзабезпечує достатнє освітлення дляспальні,дитячоїчивітальні.
Це бра додає інтер'єру елегантності і сучасного вигляду, водночас виконуючи практичні функції, надаючи вам можливість керувати світлом для різних потреб.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 19 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Основні | |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 14 |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Розмір стельової основи | 8,5х2 см |
| Світлова температура | 4000 К |
| Серія | WB 21/2 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
- Ціна: 1 715 ₴








