Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розкішний настільний світильник з пір'ям в білому корпусі
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Висота | 50 см |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір плафона | 20х30 см |
| Серія | AS 136 WT |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 2 925 ₴









