Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія люстр1548вражає сучасним дизайном і елегантністю. Люстри маютьметалевий корпусізбілими матовими плафонамидіаметромØ 12 см, які гармонійно розміщені на металевій основі, створюючи цікаву композицію. Цей стильний вигляд додає приміщенню витонченості та сучасного характеру.
Серія представлена у двох кольорах корпусу:чорнийталатунь, а також у таких формах:
- Кільцева модель на12 плафонівз діаметром80 см
- Кільцева модель на15 плафонівз діаметром95см
- Видовжена модель на8 плафонівз довжиною100 см, шириною30 см, висотою основної частини34 см
Ці люстри ідеально підходять для кухонь, їдалень, віталень або просторих холів. Завдяки можливості регулювання висоти, ці моделі можна розмістити над обіднім столом або у центрі кімнати, адаптуючи до будь-якої висоти стелі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір плафона | Білий |
| Форма | Кільце |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | LineF |
| Довжина | 95 мм |
| Діаметр кільця | 65 см |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість ламп | 15 |
| Максимальна висота | 100 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Стекло |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Серія | 1548 |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Цоколь | G9 |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 9 275 ₴




